Witamy w ITSS Software

Jesteśmy energicznym, dynamicznie działającym zespołem z ponad 20 letnim doświadczeniem w programowaniu

Specjaliści od programowania

W ITSS skupiamy specjalistów, freelancerów i osoby posiadające własne studia, aby tworzyć aplikacje mobilne oraz webowe na najwyższym poziomie: w Android, Flutter, Objective C, Java, PHP, Python, ASP.NET, Node.js
Our team

Dostarczamy aplikacje na najwyższym poziomie

Pierwsza zasada Dijkstry mówi 'Program ma robić, to co ma robić'. My dodajemy 'ma robić i wyglądać dobrze'. Podążamy za najnowszymi trendami UX/UI, bo wiemy, że dziś wygląd, jak i użyteczność, odgrywa równie ważną rolę

Wysoka jakość produktów

Jakość wyróżnia nasze oprogramowania od innych. Tworzymy aplikacje skrupulatnie, dbając o każdy szczegół, zapewniając jakość wielokrotnymi testami.

Wiedza nie tylko w Chmurze

Nowoczesne rozwiązania nie powstają od zera - są budowane na podstawie istniejącej wiedzy i usług dostępnych w Chmurze. Korzystamy z tych, posiadając szerokie kompetencje w obszarze Google Cloud oraz AWS (AI/ML, automation, scalability).

Nasze projekty

Programowanie to coś co lubimy robić

Jesteśmy zespołem programistów z wieloletnim i obszernym doświadczeniem. Specjalizujemy się w technologiach internetowych oraz mobilnych (Flutter, Java, Objective C, .NET, Python, ASP, PHP, Rubby, Node.JS, Angluar, ReactNative). Realizujemy projekty zarówno dla największych, światowych korporacji, jak: HP, Nutricia, Danone, mBANK, BAT, ale też dla firm mniejszych.
Our team

45+ Klientów

zadowolonych z naszych usług

169+ Projektów

zrealizowanych i obsłużonych przez naszą firmę

Setki Wypitych kaw

podczas realizacji projektów dla naszych klientów

ITSS Software logo
Chcesz zrealizować projekt mobilny
napisz o nim aby otrzymać wycenę

+48 508 167 298

info@itss.com.pl

ul. Powstańców Śląskich 40/40A/1, 53-333 Wrocław

Śledź nas

Kontakt

© ITSS Software 2022 | 🇵🇱 | 🇬🇧